Your home
away from home

Comfort - Style - Relax

Breakfasts

We offer delicious breakfasts from the very morning.

Coffee, tea and juices

Nasza przepyszna kawa zapewni Ci energię na cały dzień. 

Miejsce przyjazne zwierzętom

Zapraszamy do nas czworonożnymi przyjaciółmi.

Twój pupil może z odpoczywać i świetnie się bawić razem z Tobą!

Ideal location for a stay in the Tri-City

"Every time I'm at the seaside
I choose this place to stay"
- Sebastian from Wrocław -

Free Wifi

Będąc w delegacji, na wczasach, daleko od domu, możesz mieć łatwy kontakt ze światem dzięki bezpłatnemu bezprzewodowemu dostępowi do internetu

Free Parking

Nie musisz martwić się gdzie zostawić samochód po przyjeździe do Gdyni. Koło naszej kamienicy jest wyznaczone miejsce parkingowe.

Delicious coffee

Zapraszamy do naszego barku na dole, gdzie serwujemy przepyszną kawę oraz inne napoje. Zapewniamy również na życzenie śniadania.

Close to the center

Znajdujemy się w sąsiedztwie skrzyżowania głównych arterii komunikacyjnych Gdyni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki oraz dworzec SKM

Bo człowiek może więcej niż morze - gdy bardzo chce !

Gdiniô.. była wieś kaszubska nad morzem, przycupnięta między wzgórzami, błse białczi na brzegu wyczekujące swoich chłopów i knôpów w pómerankach z obfitymi połowami pomuchla.

Kaszubski, chłopski, rybacki los od pokoleń owiewany bryzami i czas mierzony od połowu do połowu. I nagle Wolna Polska! Będzie port większy od gdańskiego! Z czego ? Z siły woli i marzeń większych niż ta siła, silniejszych niż smętek.

Z tłumem odważnych, przybył do Gdyni AN. Dwadzieścia kilka lat miał, furmankę, konia i niebieskie oczy, pełne nadziei jak Bałtyk w słoneczne dni.
Parcele kupił 2 km od zatoki, bo bliżej już były zbyt drogie. Furmanił do portu, na budowy dróg i kamienic co jak „grzyby po deszczu” rosły i nie jak wcześniej mówiono „amerykańskim”, a „gdyńskim tempie”. Zleceń była obfitość to i firma się rozwijała. I tak w ’39 przedsiębiorstwo transportowe AN miało własną kamienicę na ukończeniu, 12 wozów, 24 konie, zatrudniało 24 wozaków. Kamienica nasza przetrwała wojnę w Gotenhafen, przetrwała PRL i jest, i prezentuje się bardzo ładnie jako hotel.
Bo człowiek może więcej niż morze – gdy bardzo chce !

Recreation at the highest level

Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone.

Wygodne łóżka sprawią że poczujesz się jak u siebie w domu!

Opinions of our guests

Attractions of Gdynia

Gdynia to tętniące życiem centrum kulturalne i rozrywkowe. 

Wyszukaj i zarezerwuj online

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.